Seznam se s křečky

krecek-peanut

Peanut

Nemůže zvolnit tempo při jízdě. On a jeho sestra Poppy, mají každý svoje auto a milují závodění v autech. Miluje jízdu na periférii města a rád objevuje nové cesty. Peanut rád opravuje svoje auto a vymýšlí různé technické vychytávky.

krecek-peanut

Periwinkle

Je vždy krásně třpytivá. Miluje krásné oblečení, čtení pohádek. Hraje si ráda na princezny a filmové hvězdy. Ráda si sedne a čte různé legendy a někdy se ztrácí ve svých snech. Její kamarádi si s ní vždy rádi hrají.

krecek-peanut

Cookies

Je velmi veselý. Udělá cokoli, aby rozesmál své kamarády. Jeho největším snem je stát se astronautem. Zná všechna jména hvězd a souhvězdí. Rád se učí nové věci. Ve škole je třídním klaunem.

krecek-peanut

Sunny

Miluje tanec, jezdí nejrychleji ze všech křečků. Myslí si, že svět bude lepší, když si budeš hrát po celý život. Miluje tanec i v dešti, protože ví, že uvidí vždy duhu. Nic ho nevystraší, ale bojí se tmy.

krecek-peanut

Daisy

Domnívá se, že se svými kamarády může zažít spoustu dobrodružství. Miluje všechny křečky nejvíc na světě. Chce se stát starostkou města křečků a chce postavit největší město na světě. Miluje party se svými kamarády, každého ráda pozve.

krecek-peanut

Snowflake

Miluje vaření a ráda připravuje jídla pro své kamarády. Umí uspořádat ty nejkrásnější party ve městě. Jednou by si ráda otevřela svojí restauraci. Jejím nejoblíbenějším jídlem jsou cupcaky.

krecek-peanut

Sprinkles

Miluje kouzla! Ovládá kouzla, která dokážou, aby zmizela různá jídla. Jenom má hrůzu z ledové polevy. Když byla malá, spadla do tuby s ledovou polevou. Má ráda své kamarády a vždy jim připomíná, že nejlepší kouzlo na světě je věřit sám v sebe.

krecek-peanut

Poppy

Je nejrychlejší ve všech závodech. Nikdo ji ještě nedokázal porazit, kromě jejího bratra. Nemá z ničeho strach a miluje různé výzvy. Její bratr jí dal přezdívku Odvážný čert.

krecek-peanut

Zora

Miluje zpěv, kreslení a vše, kde může zapojit svojí kreativitu. K narozeninám vždy ráda vyrábí svým kamarádům dárky – nejčastěji je to nakreslený obrázek, který si mohou pověsit ve svém domě. Zora je stydlivá a je dobrý posluchač, ale když zpívá, všichni její kamarádi jsou potichu, protože má neuvěřitelně krásný hlas.